NIVEL SYSTEM to założona w Polsce, globalna marka oferująca profesjonalne rozwiązania pomiarowe dla budownictwa. Działalność firmy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie dostaw i serwisu sprzętu dla takich sektorów jak budownictwo, architektura, geodezja, przemysł, rolnictwo itp. Korzystając z  doświadczenia i odpowiedzi na wymagania rynku, produkcja sprżetu pomiarowego jest oparta na wielu dostawcach z całego świata, którzy oferują jedne z najlepszych komponentów pomiarowych (m.in.. z Chin, Japonii, Tajwanu, Niemiec, Polski), dzięki czemu na rynek dostarczane są nowoczesne trendy w technologii pomiarowej.

Marka Nivel System jest w Polsce od 2003 roku. Tysiące wdrożonych produktów pomiarowych, grono zadowolonych klientów, skuteczny serwis sprawiają, że produkty z logo Nivel System są jednymi z najczęściej wybieranych i stosowanych na budowach. Początkowo, oferta Nivel System ograniczała się do instrumentów optycznych i akcesoriów pomiarowych, które z biegiem lat wymieniane były na nowsze, lepsze, bardziej wytrzymałe. Kolejne lata to rozwój nowoczesnych technik pomiarowych – laserowych, wśród których znalazły się lasery dalekiego zasięgu, konkurujące parametrami technicznymi i funkcjonalnością z liderami na świecie. Dziś Nivel System to szeroka oferta produktów pomiarowych dla budownictwa i geodezji, od popularnych niwelatorów, teodolitów, poziomic po laserowe systemy pomiarowe, włączając w to laserowe systemy kontroli pracy maszyn. Wybierając produkty Nivel System masz pewność, że wybierasz sprzęt wysokiej jakości, zbudowany w oparciu o niezawodną technologię pomiarową, z bogatą funkcjonalnością, odpowiadającą najnowszym trendom w branży. Z Nivel System masz gwarancję poprawności pomiarów. Dzięki temu prace wykonasz szybko, dokładnie i oszczędnie.

Dzięki pełnej gamie niezawodnych, wydajnych i wysokiej dokładności produktów użytkownicy mogą wykonywać swoją pracę na wysokim poziomie. Dostarczamy szeroką gamę urządzeń, od instrumentów optycznych, przez instrumenty laserowe, a kończąc na pomocnych poręcznych urządzeniach, takich jak: dalmierze, poziomice, koła pomiarowe, taśmy pomiarowe itp. Uzupełnieniem jest pełna oferta profesjonalnych akcesoriów wspierających pomiary w terenie i wszystko w przystępnej cenie.  Firma zapewnia jedną z najnowocześniejszych platform diagnostycznych w dziale serwisowym, instrumenty przed sprzedażą są sprawdzane i kalibrowane, a w przypadku jakichkolwiek problemów w użytkowaniu zapewnia szybki i skuteczny serwis.

powrót