ENARCO to hiszpańska firma zajmująca się produkcją lekkich maszyn dla budownictwa.  Od momentu powstania w 1964 roku, jej trajektoria ugruntowała ją jako wiodącą firmę w branży, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, eksportującą i tworzącą sieci handlowe na 5 kontynentach, z oddziałami we Francji, Meksyku, Polsce i Chinach. Sprzęt do wibracji wewnętrznych ENAR jest znany z wysokiej jakości i wydajności. ENAR oferuje pełną gamę urządzeń od mimośrodowych, wahadłowych, pneumatycznych i wysokoczęstotliwościowych wibratorów, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów w skali globalnej. Dodatkowo dostępna jest szeroka gama listew wibracyjnych, takich jak listwy lekkie i podwójne listwy elektryczne czy spalinowe, aż po zacieraczki prowadzone i samojezdne, które umożliwiają wykończenie pracy. Od 1990 roku ENAR oferuje pełną gamę lekkiego sprzętu do zagęszczania. Obecnie ich solidne konstrukcje, liczne opcje i konfiguracje, niskie koszty konserwacji, ścisłe przestrzeganie międzynarodowych przepisów dotyczących bezpieczeństwa maszyn i pracy oraz oczywiście wysoka wydajność, podnoszą je do statusu jednej z najlepszych ofert dostępnych na rynku.

ENARPOL Sp. z o.o. jest spółką córką hiszpańskiej firmy ENARCO S.A., zajmującej się produkcją sprzętu budowlanego pod marką ENAR. Podstawowe 3 gamy produktów to :
→  wibratory do betonu,
→  listwy wibrujące,
→  lekki sprzęt zagęszczający.

ENARPOL został powołany w 2003 roku w celu promowania i dystrybuowania produktów ENAR na terenie Polski.

Posiadając znaczny zapas produktów oraz części zamiennych we własnym magazynie na terenie Polski, skrócony został termin dostaw do niezbędnego minimum. Wykwalifikowany i przeszkolony w Hiszpanii personel warsztatu świadczy sprawne usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

powrót