Kränzle to wielu krajach synonim najwyższej jakości produktu, komfortu pracy i solidności wykonania. Firma Kränzle dokłada wszelkich starań, aby co roku zaoferować innowacje, które mają służyć poprawieniu mocy i efektywności czyszczenia oraz bezpieczeństwu użytkownika. Inżynierowie Kränzle zawsze kierują się priorytetowym hasłem, że ich zadaniem jest tworzenie mocnych urządzeń wysokociśnieniowych o najwyższej jakości, ale za rozsądną cenę.
Bazując na długoletnim doświadczeniu zdobytym w czasie pracy w zakładach produkcji urządzeń wysokociśnieniowych na terenie Niemiec, w 1974 r. pan Józef Kränzle założył swoją własną firmę w Niemczech. Od początku swojego działania firma Kränzle postawiła na produkcję maszyn najwyższej jakości, rezygnując z masowej produkcji urządzeń tańszych, których jakość nie spełniałaby surowych wymagań założyciela firmy a przede wszystkim niemieckich konsumentów. Doskonały, funkcjonalny design połączony z bardzo restrykcyjną kontrolą jakości produktu, stanowią fundament działania Kränzle i trwającego od 30 lat sukcesu firmy.
Kränzle GmbH oferuje gamę produktów o korzystnej dla użytkownika wartości. Urządzenia Kränzle to profesjonalne narzędzia pracy - tak dla przemysłowego lub komercyjnego użycia. Są to maszyny, których najważniejszą zaleta jest długoletnia możliwość eksploatacji przy zachowaniu pełni parametrów roboczych.

powrót