Altrad Belle jest uznanym producentem pełnej gamy lekkich maszyn dla rynku budowlanego. W 2009 roku firma stała się częścią Grupy Altrad z siedzibą w Montpellier we Francji. Firma posiada własny zakład produkcyjny w Anglii. Cały asortyment jest dystrybuowany wyłącznie przez wypożyczalnie i sprzedawców sprzętu budowlanego. Produkty Altrad Belle są specjalnie zaprojektowane dla branży wynajmu oraz wymagających klientów o specyficznych potrzebach rynku budowlanego. Dynamiczny i kreatywny dział konstruktorski w połączeniu wiedzy projektowej i produkcyjnej oraz wysoką jakością zapewnia oprcowanie maszyn z uwzględnieniem obowiązujących norm ekologicznych oraz zwiększających wydajność użytkowników. Fabryka wyposażona jest w dużą liczbę maszyn i dysponuje najnowszą technologią, co umożliwia stałe ulepszanie procesów technologicznych. Doświadczenie macierzystej firmy, pomaga w kontaktach z klientami, pozwala na trafną ocenę ich gustów i upodobań oraz określenie zapotrzebowania na produkty Belle. 

Firma Altrad Poland wywodzi się z przedsiębiorstwa " HERCO",  które zostało założone w roku 1993. Wówczas był to zakład produkujący betoniarki w Łowiczu, położony przy głównej drodze z Poznania do Warszawy, a od 2009 roku firma stała się częścią Grupy Altrad.

Altrad Poland zatrudnia około 150 osób i posiada własny dział produkcji, dział techniczny ( prototypownia i narzędziownia ), serwis oraz magazyn.

Wyroby tego producenta cechuje wysoka jakość i estetyka. Firma oferuje obecnie szeroki zakres produktów dla różnych rynków a mianowicie :

→ betoniarki wolnospadowe o pojemności zasypowej od 40 do 250 dm3,
→ zagęszczarki do gruntu ,
→ ubijaki wibracyjne.

Wszystkie produkowane przez Belle urządzenia posiadają certyfikaty polskie (znak bezpieczeństwa "B" gwarantuje bezpieczeństwo produktów) oraz deklaracje zgodności "WE"

powrót