W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Były to narodziny ogólnoświatowej dzisiaj firmy. Od samego początku firmę charakteryzowały siła innowacyjności i zaangażowanie społeczne. Dział Power Tools jest odpowiedzialny za elektronarzędzia dla profesjonalistów i majsterkowiczów, elektronarzędzia ogrodowe oraz akcesoria do elektronarzędzi i techniki pomiarowej. W roku 2020 dział skupił się przede wszystkim na rozwoju oferty wydajnych i wygodnych urządzeń akumulatorowych oraz urządzeń i usług wyposażonych w opcję łączności z siecią. Głównymi filarami strategii Power Tools są: innowacyjność, dalsza digitalizacja, skupienie się na potrzebach użytkownika w procesie rozwoju produktów i usług.

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od roku 1992. Firma poprawia jakość życia na całym świecie dzięki innowacyjnym produktom i usługom, które wzbudzają entuzjazm. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz ok. 440 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż i produkcję, działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż niemal we wszystkich krajach świata.

Na placu budowy liczy się czas, a osprzęt musi być wytrzymały. Profesjonalny Osprzęt Bosch pozwala pracować z wieloma materiałami budowlanymi. Zapewnia lepszą jakość pracy elektronarzędzi i trwałość. Podnieś wydajność swojej pracy dzięki osprzętowi Bosch.

powrót