Weber MT to innowacyjne produkty wykonywane przez kompetentnych pracowników z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Wydajne zagęszczarki gruntu i innowacyjny system COMPATROL do nawierzchniowej kontroli stopnia zagęszczenia podłoża, są przykładami realizacji obowiązującej w firmie koncepcji :


Postęp poprzez jakość !


Postęp poprzez jakość – był zasadą obowiązującą przy projektowaniu i wdrażaniu wszystkich nowości w ostatnich latach.

W Bad Laasphe, gdzie znajduje się zakład produkcyjny, powstało centrum rozwoju z działem konstrukcyjnym.

Na własnym poligonie i w hali prób, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, odbywają się testy oraz pomiar poziomu hałasu i przyspieszeń.

Przed wejściem do produkcji seryjnej szczegółowo sprawdzane są wszystkie podzespoły maszyn Weber MT.  


W celu zapewnienia stałego, wysokiego poziomu jakości, we wszystkich modelach Weber MT starannie projektuje się każdy detal i wykorzystuje do produkcji najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu oddaje się do rąk klienta trwały, wydajny i wygodny w obsłudze sprzęt, znakomicie sprawdzający się w ciężkich warunkach budowy.

Powstałe w 1952 roku Weber MT, jest przedsiębiorstwem produkcyjnym posiadającym przedstawicielstwa i biura sprzedaży w Europie, USA, Kanadzie oraz Ameryce Południowej i Środkowej.

W Polsce z początkiem 1992 roku, dla profesjonalnej obsługi sieci sprzedaży i serwisu, powołano Weber Maschinentechnik Sp. z o.o. z siedzibą w podwarszawskim Nadarzynie / Starej Wsi. Własny magazyn maszyn, części zamiennych i podzespołów, gwarantuje ich łatwą dostępność.

powrót