Sima S.A. firma założona w roku 1970. Produkuje najwyższej jakości urządzenia i maszyny budowlane. Od lat prowadzi liczne badania i udoskonala technologię produkcji. Firma zapenia wysoką jakość oraz profesjonalne podejście do klientów. Sima rozwija się bardzo szybko zdobywając nowe rynki i poszerzając grono klientów.

Wszystkie podzespoły do produkcji maszyn SIMA wykonuje we własnym zakresie, w zakładzie produkcyjnym w Grenadzie (Hiszpania). Jakość produktu jest bardzo istotnym czynnikiem i elementem kluczowym w pozyskiwaniu nowych klientów jak również w obsłudze klientów dotychczasowych. Od produktów oferowanych na rynku wymaga się nie tylko wysokiej jakości. Większość klientów wymaga również szerokiej gamy zróżnicowanych produktów o wysokim standardzie od jednego sprawdzonego dostawcy. Poprawa jakości i funkcjonalności maszyn możliwa jest tylko dzieki obserwacji rynku, trendów w technologiach budowlanych jak również prowadzonych badań w laboratoriach.

Sima produkuje wszystkie maszyny w zgodzie z zalecaniami Wspólnoty Europejskiej dotyczącymi kontroli jakości i standardów bezpieczeństwa.

powrót