Dzięki ponad 200-letniej doskonałości inżynierskiej, Marka CompAir oferuje szeroką gamę wysoce niezawodnych, energooszczędnych sprężarek i akcesorii do wszystkich zastosowań. CompAir zapewnia globalną wiedzę z prawdziwie lokalną obsługę. Zaawansowana technologia jest wsparta odpowiednim doświadczeniem w budowie systemów sprężania powietrza i gazu. Jako część ogólnoświatowej działalności Gardner Denver, CompAir konsekwentnie znajduje się w czołówce systemów sprężonego powietrza rozwój, którego kulminacją są jedne z najbardziej energooszczędnych sprężarek o niskim wpływie na środowisko na rynku, pomaganie klientom w osiąganiu lub przekraczaniu ich celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Firma CompAir należy do grona największych na Świecie producentów systemów sprężania powietrza i gazu, a szeroki asortyment produktów i usług obejmuje najbardziej wydajne obecnie sprężarki na rynku.

Firma CompAir oferuje szeroką gamę sprężarek przewoźnych, znanych w branży z najwyższej jakości oraz niezawodności spełniających wymogi wielu zastosowań przenośnych. Seria C firmy CompAir jest stale rozwijana i gwarantuje wysoką wydajność energetyczną, niskie poziomy emisji oraz wiele dalszych innowacji, które bardzo ułatwiają codzienną obsługę oraz czynności konserwacyjne.Firma CompAir oferuje asortyment produktów obejmujący :

→ sprężarki śrubowe,
→ sprężarki bezolejowe,
→ sprężarki łopatkowe,
→ sprężarki tłokowe,
→ sprężarki przewoźne,
→ produkty pomocnicze i usługi spełniające wszystkie wymagania, które używane są w ogólnych zastosowaniach przemysłowych, na platformach wiertniczych, w przemyśle budowlanym, w urządzeniach morskich wysokociśnieniowych i w urządzeniach sprężania gazu.

Ten rozległy asortyment produktów powstawał i był dopracowywany w ciągu prawie 200 lat zdobywania doświadczenia przemysłowego.

Firmę CompAir tworzą cztery główne działy :

→ przemysłowy,
→ urządzenia wysokiego ciśnienia,
→ obsługa posprzedażna i serwis,
→ sprężarki Hydrovane.


Firma CompAir posiada zakłady produkcyjne w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Chinach, jak również punkty sprzedaży w każdym państwie.

powrót