WEBER MT --- COMPATROL, ciąg dalszy historii sukcesu

Przed trzema laty Weber MT zaprezentował technologię COMPATROL® - pierwszy nawierzchniowy system kontroli stopnia zagęszczenia gruntu przeznaczony do zagęszczarek kierowanych ręcznie. System obecnie oferowany jest dla zagęszczarek CR 6, CR 7 i CR 8.

Teraz prezentujemy kolejny etap rozwoju: COMPATROL ® - MSM !

COMPATROL ® - MSM rozszerza kontrolę zagęszczania o zarządzanie maszyną i jej serwisem. Pilnuje terminów przeglądów technicznych oraz wskazuje nieprawidłowości parametrów i usterki. Również w nowym systemie jako priorytety przyjęto czytelność i łatwość obsługi. 
 
W sytuacji gdy prąd akumulatora, ciśnienie oleju, zanieczyszczenie filtra powietrza, częstotliwość wibratora lub obroty silnika nie mieszczą się w zakresie dopuszczalnych parametrów , diody luminescencyjne pokazują to na pulpicie. Ewentualne poważniejsze uszkodzenia, które mogą powstać przez przeoczenie terminów przeglądów lub zbyt późno wykrytych nieprawidłowości są do uniknięcia.

Maszyny wyposażone w COMPATROL ® - MSM uruchamiane są przyciskiem. Indukcyjny chip startowy identyfikuje operatora i zezwala na rozruch. Chip ten będąc zabezpieczeniem antykradzieżowym umożliwia przenoszenie danych. Szczególnie przydatne jest to dla wynajmujących, ponieważ umożliwia precyzyjną kontrolę okresów wynajmu.