MASTER --- najnowsze badania w przeciwdziałaniu wirusowi SARS-COV-2

Dezynfekcja termiczna skutecznie zabija bakterie i wirusy.

Ciepło jest najlepszym sposobem na dezynfekcję. Przenika ono głęboko we wszystkie powierzchnie, skutecznie zabijając bakterie i dezaktywując wirusy. Efekty dezynfekcji termicznej można zmierzyć i udokumentować za pomocą systemu Master IMCS. Dezynfekcja termiczna ma także wiele innych zalet :
→ jest przyjazna dla środowiska,
→ prosta do zastosowania,
→ nie wymaga czyszczenia po aplikacji,
→ brak ryzyka zanieczyszczenia chemicznego i/ lub reakcji alergicznych,
→ jest o wiele bardziej skuteczna niż jakiekolwiek inne znane metody alternatywne.

Nagrzewnice Master EKO zostały zaprojektowane w celu szybkiej eliminacji żywych organizmów w najbardziej skuteczny sposób. Doświadczeni eksperci z branży są gotowi poświadczyć efektywność i poprawność ich działania.

SPECJALNE PRZEZNACZENIE : TERMICZNA DEZYNFEKCJA POJAZDÓW

Pojazdy, takie jak pociągi, autobusy, karetki pogotowia, ciężarówki oraz samochody osobowe są w szczególności narażone na zanieczyszczenia bakteriami i wirusami poprzez ciągły kontakt z rożnymi ludźmi. Używanie chemikaliów lub domowych środków czyszczących do dezynfekcji jest ryzykowne, ponieważ są skuteczne tylko tam, gdzie zostaną bezpośrednio zastosowane. Natomiast ciepło eliminuje wirusy i bakterie w każdym miejscu, do którego dociera. Zapewnij swoim klientom bezpieczną podróż bez ryzyka. Stosuj dezynfekcję termiczną.