HEYLO --- oczyszczacze powietrza

W nieoczyszczonym powietrzu wewnątrz pomieszczeń zwykle występują liczne patogeny. Do tej grupy należą wirusy, zarodniki pleśni, bakterie, sierść zwierząt, a przede wszystkim alergeny kurzu domowego i roztocza oraz także metale ciężkie, sadza i włókna mineralne. Szczególnie w ciepłe dni lub w okresie grzewczym powstają duże ilości tych cząsteczek, które wraz z kurzem w powietrzu w pomieszczeniu są unoszone w powietrzu pomieszczenia.

Po dostaniu się w drogi oddechowe, cząsteczki wchodzą w kontakt z naszymi błonami śluzowymi i wywołują znane objawy alergii. Oczyszczacze powietrza HEYLO mogą znacznie zmniejszyć stężenie tych cząsteczek i gazów, aby uzyskać zdrowe powietrze w pomieszczeniach. Są zazwyczaj stosowane w domach prywatnych, biurach, salach konferencyjnych i szkoleniowych, szkołach i urzędach, gabinetach lekarskich i centrach fitness. We wszystkich miejscach, w których przebywają ludzie, urządzenia te mogą znacząco poprawić jakość powietrza.Tam, gdzie mogą występować patogeny, takie jak bakterie i wirusy, można zmniejszyć ryzyko infekcji. Kontrola klimatu, w której specjalizuje się GRUPA DANTHERM to nie tylko odpowiednia temperatura i wilgotność, to również jakość i zdrowe powietrze.

Wprowadzamy do oferty nowe urządzenia – oczyszczacze powietrza marki HEYLO. Mamy pewność, że podczas i po pandemii COVID-19 zainteresowanie i zapotrzebowanie na tego typu urządzenia w Polsce wzrośnie.

Dostarczamy urządzenia o najwyższym możliwym parametrze oczyszczania powietrzaw komplecie z filtrem HEPA H14.  Filtry HEPA H14 eliminują z powietrza 99,995% wirusów COVID-19, COVID-19 wariant DELTA i inne wirusy, bakterie, zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy.

Klientom zainteresowanym utrzymaniem najwyższej jakości powietrza w miejscach publicznych i prywatnych, dla swojego zdrowia oraz utrzymania biznesu proponujemy więc najwyższej klasy profesjonalną jakość powietrza !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.