ALLPACKS --- rodzina wibromłotów poszerza naszą ofertę

Rodzina wibromłotów ALLPACKS to urządzenia montowane na koparkach, działające ze stałym momentem odśrodkowym i amplitudą wibracji oraz montowane na dźwigach, działające ze zmiennym momentem odśrodkowym i amplitudą wibracji. W ofercie również agregaty hydrauliczne pozwalające zasilić wibromłoty.

Montaż wibromłota na koparce podnosi mobilność zestawu. Dostęp do terenów niezurbanizowanych lub grzązkich, w "sczerym polu" nie przysparza żadnych kłopotów.

Urządzenia ze stałym momentem odśrodkowym i amplitudą drgań nadają się doskonale do pogrążania wszelkich profili budowlanych. Najczęściej są używane do wbijania grodzic stalowych, jednak z powodzeniem radzą sobie z dwuteownikami, rurami stalowymi itp.

Urządzenia ze zmiennym momentem odśrodkowym i amplitudą, są doskonałym, a niejednokrotnie jedynym rozwiązaniem, umożliwiającym wykonanie prac budowlanych na terenach zurbanizowanych. Potwierdzona w praktyce konstrukcja wibromłotów, udowodniła przydatność również w sąsiedztwie zabytków oraz na skarpach i zboczach, gdzie osypywanie gruntu mogłoby grozić katastrofą budowlaną.